חולמת בהקיץ - רעיה קוברסקי בתערוכת יחיד

20 בספטמבר 2023, 8:00 - 21:00 
הספרייה למדעים מדויקים ולהנדסה 
חולמת בהקיץ - רעיה קוברסקי בתערוכת יחיד 15.10-15.6. אוצרת:חניתה אליצור

חולמת בהקיץ - רעיה קוברסקי בתערוכת יחיד

אנו שמחות להזמין את כולן וכולם לפתיחה החגיגית של תערוכת 'חולמת בהקיץ', של האמנית ד"ר רעיה קוברסקי. התערוכה חושפת סדרת פורטרטים של נשים השקועות בהרהורים, מחשבות, חלומות. רעיה מאירה עבורנו את אותם הרגעים שחושפים את האנושיות של כולנו מתחת למסכת היומיום של ״הכל בסדר״ ונותנת לגיטימציה גם לרגעים שבהם אנחנו לא מחייכות ומחייכים. האושר יכול להימצא גם בהרהור, במחשבה ובחלום. את התערוכה הייחודית אוצרת חניתה אליצור.

 

האירוע יתקיים ביום חמישי |  15.6 |  18:00 | בספרייה למדעים מדויקים ולהנדסה ע"ש ניימן

 

מוזמנות ומוזמנים לבקר בתערוכה שתימשך עד 15.10. 

שעות פתיחת הספרייה ימים א'-ה' 21:00-8:00.

 

ד"ר רעיה קוברסקי, בוגרת אוניברסיטת תל-אביב, בית הספר לכימיה, הפקולטה למדעים מדויקים. אחרי עשור של פיתוח טכנולוגיות אלקטרוכימיות בחברות הייטק, החלה ללמד כימיה במרכז לחינוך מדעי בתל אביב (חמד״ע). רעיה, ילידת אסטוניה, אוטודידקטית, מציירת מגיל צעיר. האמנות היוותה תמיד חלק מחייה, אך היתה חלק מעולמה הפנימי בלבד וניסתרת מהעין הציבורית.

 

לפני שבע שנים החליטה רעיה לתת לאמנות את המקום הראוי בחייה, התמקצעה בקורסים וסדנאות ובמקביל, עבדה עצמאית ובאינטנסיביות בסטודיו בביתה. זוהי תערוכת היחיד השניה של רעיה. קוברסקי נטלה חלק במספר תערוכות קבוצתיות ולפני כשנה הוצגה תערוכת היחיד הראשונה שלה ״מכוסה וגלויה״ בגלריה מייקלסון בתל-אביב, לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות שנערכה על-ידי הגלריה. רעיה מתמחה בציור פיגורטיבי במיגוון טכניקות, בדגש על דיוקנאות נשיים אשר חלקם מתארים נשים שהן חלק מחייה של רעיה וחלקם מתארים דמויות שהן פרי דמיונה. רעיה מזמינה דיאלוג של הצופה עם עולמן הפנימי של הדמויות אותן היא מציירת.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>